Přejít k hlavnímu obsahu
load

Jak zajistit mobilitu skladu

Pomohou Vám k tomu naše mobilní regály, které jsou modifikací stacionárních regálů. Jejich hlavní výhoda je efektivita, což znamená že zvyšuje kapacitu skladů až o 100% nebo uspoří až 50% prostoru ve skladu. Také jsou snadno obsluhovatelné a nabízíme k nim široký sortiment příslušenství.

Odpověď je jednoduchá. Pomohou Vám k tomu naše mobilní regály, které jsou modifikací stacionárních regálů.

Jejich hlavní výhoda je efektivita, což znamená že zvyšuje kapacitu skladů až o 100% nebo uspoří až 50% prostoru ve skladu. Také jsou snadno obsluhovatelné a nabízíme k nim široký sortiment příslušenství.

U nás najdete tři základní druhy mobilních regálů.

První jsou mobilní policové regály , které se skládají z policové regálové nástavby na pohyblivém podvozku, který se může ručně pohybovat s lehkostí is naskladnění materiálem na potřebné místo ve skladu. Mobilní policové regály jsou určeny pro skladování kusového, volně loženého zboží. Nejčastěji se tyto regály používají v různých archivech, příručních skladech a ve výdejnách nářadí a náhradních dílů.

 

Jak zajistit mobilitu skladu

Další jsou mobilní paletové regály, které jsou složeny z paletového regálu a pohybujícího se podvozku většinou na kolejích osazených v podlaze. Jejich pohon zajišťuje soustava elektromotorů, které kontroluje řídící systém. Hlavním využitím mobilních paletových regálů  jsou hlavně chladírny a mrazírny.

 

Jak zajistit mobilitu skladu

 

Nakonec tu pro Vás nabízíme mobilní konzolové regály,  které mají samozřejmě také podvozek. Tak jako paletové i tyto regály zajišťuje soustava elektromotorů s kvalitním řídícím systémem. Konzolové regály jsou vhodné pro skladování tyčových a plošných výrobků, u kterých je třeba dosáhnout v minimálním prostoru maximální skladovou kapacitu.

Jak zajistit mobilitu skladu