Přejít k hlavnímu obsahu
load

Dříve, než si otevřete svůj vlastní obchod

Plánujete si otevřít svou vlastní prodejnu? Pak čtěte dále, prozradíme vám to nejdůležitější!
 
Bez ohledu na to, zda se rozhodnete otevřít si obchod s milými drobnostmi, potravinami, zahrádkářství, či velkými stroji, měli byste zaměřit pozornost na to, jak zboží, které se rozhodnete nabízet na trhu, budete skladovat a umisťovat. Zájem zákazníka totiž vzbuzuje nejen potřeba nakoupit, ale také typ nákupního prostředí a celkový vzhled daného provozu. Pokud se chcete zaměřit na nákupní prostředí a atmosféru provozu, nechte se inspirovat nejefektivnějšími tipy, díky kterým váš obchod bude vizuálně i nákupní zajímavější.
 
Vyzkoušejte to s regály
 
Zvolit si ty správné regály a regálové systémy  je pro zakládající podnik neméně důležité jako ostatní faktory.Kvalita jednotlivých policových regálů by měla nejen odpovídat příslušným požadavkům v rámci nosnosti, ale i v rámci životnosti, skladnosti a jednoduchosti manipulace. Vybrat si ty správné však nebývá vždy jednoduché, nechte si proto poradit od našich profesionálů, kteří vám navrhnou policové regály přesně podle vašich požadavků a prostorových možností vaší firmy. Projeví se to nejen na její vizuální stránce ale i na lehčí orientaci zákazníků ve vámi nabízeném zboží.
 
Rozšiřte opticky své prostory
 
Regály vám pomohou prostor nejen otevřít, ale také opticky rozšířit. Jejich správným rozmístěním a vhodným výběrem barvy navíc dokážete prostor i zatraktivnit. Pokud si přejete prostor opticky rozšířit ještě více, doporučujeme kromě velkých oken sáhnout i po velkých zrcadlech, které vytvoří efekt většího prostoru.
 
Rozjasnit prostor dokáží i bodová světla. Příjemnou atmosféru interiéru navodí stojaté lampy nebo dokonce i stolní lampičky. Pokud si představíte dnešní supermarkety s obrovskými regály a oči beroucími neonkovými světly, není to nejpříjemnější představa. Naopak nakupování v obchůdku kde je příjemné jemné osvětlení, systematicky uspořádané regály a rovněž příjemná vůně a tematicky a vhodně zvolená hudba, zážitek z nakupování se o to více zintenzivní. Nezapomínejte ani na správnou výšku decibelů, příliš hlasitá hudba totiž působí rušivě.
 
 Dříve, než si otevřete svůj vlastní obchod
 
Zútulnit vaši prodejnu můžete několika způsoby. Stačí zapojit fantazii a zamyslet se nad co nejoptimálnějším využití dané prevázky. Základem každé prodejny su regály, myslete proto na jejich výběr a investujte do těch nejlepších.
 
Pokud jste si již vybrali regály, které jsou do vaší prodejny nejvhodnější, nastává čas na jejich optimální rozložení. V první řadě je důležité myslet na jednoduchost orientace v nich - nejen vaší ale v první řadě vašich zákazníků. Mezi uličkami nezapomeňte nechat dostatečně velký prostor, aby se v nich zákazníci snadněji orientovali i v případě, že vaše prodejna bude obloha bude přeplněná.