Přejít k hlavnímu obsahu
load

5 nevýhod levných regálů, které vás přinutí investovat

Úložné kapacity jsou důležitou složkou téměř každé firmy. Jak skladovat produkty efektivně a zároveň bezpečně podle předpisů je palčivou otázkou pro většinu společností. Přinášíme vám několik chyb při výběru regálů, kterým byste se měli vyvarovat.

5 nevýhod levných regálů, které vás přinutí investovat

Obchodní řetězce mají ve své nabídce množství systémů uskladňování za výjimečně příznivé ceny. Cena regálu by však neměla být jediným a nejdůležitějším kritériem výběru. Na co ostatní si dát ještě pozor?

Neurčitá nosnost

Představte si, že investujete do regálů a chcete se na ně spolehnout v horizontu několika desítek let. Po určitém čase však může nastat situace, že se portfolio vašich výrobků změní, budou přibývat a vy budete nuceni regál přestavět. V tomto případě je vhodné přemýšlet dopředu a připlatit si za kvalitu a profesionální služby. Ušetříte si tak starosti.

Jednoduchý a častý příklad z praxe. Potřebujete doplnit police do regálu? Kde byste po 5 letech našli ten „super akciový" regál, resp. pouze pár komponentů? Pokud vám náhodou nějaké police zůstanou, regál pravděpodobně není stavěn na zvýšenou zátěž.

Předimenzovat regál není vždy ta správná volba. Spoje profesionálních regálových komponentů jsou navrženy tak, aby při nečekané situaci raději „povolily", než aby měl spadnout delší, někdy i stometrový, regál.

Předem stanovené rozměry

„Regály v akci, ty koupíme, hodí se do firmy a nějak je do skladů už napasujeme," uvažuje většina majitelů. Pokud smýšlíte podobně, zastavte se. Nebylo by lepší nejprve si přesně definovat prostor a vzhled, a potom si přizvat odborníky, kteří vám poradí, jaký typ regálů je vhodný a ještě k tomu vše namontují za vás?

Ušetřete raději na pronájmu skladových míst a nižší částku investujte do výroby regálů na míru. Naše zkušenosti dokážeme vtěsnat do jakéhokoliv prostoru.

Špatná stabilita

Šest metrů vysoký a plně zatížený regál, který se houpe, nechcete vidět, natož kolem něj procházet při odchodu domů z práce. Nejde při tom pouze o bezpečnost, ale také o vaše produkty, které se mohou poškodit do takové míry, že se vám koupě levného regálu opravdu nevyplatí.

Levný regál si koupíte za pár minut... a tím to končí

U nás však naše péče o klienta v tomto bodě teprve začíná. Doplňkové a nadstandardní služby při koupi levných regálů pravděpodobně nedostanete. My vám kromě expertizy nabízíme i zaměření prostoru, návrh řešení a poradenství zdarma. Samozřejmostí je i dodatečný servis.

Nemůžete s ním počítat do budoucna

Doba je rychlá a dynamická. REGALSISTEM tento trend kopíruje, nejčastěji kupované produkty máme skladem. Samotné regálové komponenty jsou i přes 20letou tradici stále kompatibilní. Zákazníci to ocení při stěhování do nových prostor, rozšiřování skladů, výměně poškozených komponentů atd. Neustále doplňujeme produkty v naší nabídce tak, abychom vyhověli nejširšímu spektru zákazníků.

Ať už hledáte regály do prodejny , nebo konstrukce schopné odolat několikatunové zátěži, společně najdeme nejvhodnější řešení pro vaše potřeby. Z nabídky profesionálních regálů  si určitě vyberete. Opíráme se o dlouholeté zkušenosti z oblasti regálových systémů, v níž patříme mezi přední společnosti v České republice.

 


Navrhněte si vlastní regály