Přejít k hlavnímu obsahu
load

4 tipy jak si usnadnit skladování

Nejčastěji řešeným problémem při skladování je často nedostatek úložného prostoru. Nemusíme hned tento problém řešit přestavbou nebo investováním do dalšího prostoru. Někdy stačí jen znát pár triků, díky nimž bude skladování mnohem jednodušší.

1. Myslete ekonomicky

Hodně chybných kroků při skladování vzniká chybnou domněnkou, že čím více regálů máme tím lépe. Někdy je však opak pravdou. Pokud investujete do kvalitního regálového systému, stačí vám jediný regál na to aby byly splněny všechny požadavky týkající se uskladnění. Například volba patrového regálu nebo mezipatra  může být jistější volba než deset dalších klasických regálů regálů.

4 tipy jak si usnadnit skladování

2. Investujte do kvality

Na trhu dnes najdete širokou škálu prodejců, kteří nabízejí regálové sestavy za mimořádně nízké ceny. Je však dobré znát kvalitu, která se za nízkou cenou nemusí stále skrývat. Vybírejte si proto regály od ověřených prodejců, kteří za kvalitu ručí a prodejců za nimiž stojí řada spokojených zákazníků.

3. Mobilní řešení

Velmi šikovným řešením jsou i mobilní regály. Pokud tedy hledáte regály, které se dokáží flexibilně přizpůsobit vašim požadavkům mobilní regály  jsou ideálním řešením. Základním specifikem těchto regálů je snadná manipulace a to, že dokáží maximalizovat kapacitu jakéhokoliv skladu. Umístění, nastavení polic a regálů si tak můžete velmi snadno korigovat a přizpůsobovat aktuálním potřebám.

 

4 tipy jak si usnadnit skladování

4. Dostaňte maximum prostoru

Dalším velmi praktickým a oblíbeným trikem jsou již zmíněné mezipatra, díky kterým můžete objem skladu až zdvojnásobit. Navíc se tak mezi patry můžete velmi jednoduše pohybovat a manipulovat se skladovaným materiálem nebo zbožím. Existuje spousta dalších regálových řešení se kterými se již nemusíte obávat nedostatku prostoru. Stačí když si pořídíte kvalitní regál, regálovou sestavu a budete vědět, jak na to.

4 tipy jak si usnadnit skladování